Konuşmalarım

noun-robot-3427001-FFFFFF.png

Geleceği Okuma ve Hazırlanma Rehberi

William Gibson "Gelecek çoktan burada, ama eşit dağıtılmadı!" der. Geleceğin nasıl şekilleneceğini öngörenlerin müthiş avantajları var ve geleceği öngörmek mümkün. Yeter ki rehberiniz doğru olsun.

noun-innovation-3455582-FFFFFF.png

İnovasyon ve Kurumsal Girişimcilik

İnovasyon nedir,  büyük kurumların statuplardan farkları nelerdir, kurumsal girişimcilik gerçekten nasıl işler ve inovasyonun finansal etkileri nelerdir sorularının yanıtları bu konuşmada.

noun-metaverse-4454518-FFFFFF.png

En Büyük Şantiye Metaverse

Metaverse belki de internetten sonraki en radikal dönüştücü teknolojiolma yolunda ilerliyor. Bu dönüşümün yarattığı fırsatları ve tehditleri kavramak her kurum ve birey için kritik önemde.

noun-customer-experience-1864873-FFFFFF.png

21. Yüzyıl İçin Müşteri Deneyimi

Dijitalleşmenin nimetlerinden yararlanmaya alışmış müşterilere nasıl deneyimler sunmak lazım? Ve belki daha da önemlisi böyle deneyimler sunabilen şirketlerin nasıl kültürleri, süreçleri var?

noun-blockchain-2523139-FFFFFF.png

Blockchainin Yarattığı Yeni Dünya

Bitcoin ile başlayan blockchain devrimi  her gün yeni inovasyonlarla evriliyor. NFT, web 3.0, desentralize otonom organizasyonlar, tokenlaşma. Bu gelişmeleri öğrenmeli ve dönüşüme erken katılmalısınız. 

noun-personal-development-3117299-FFFFFF.png

Haddini Aş,  Çok Daha Fazlasına Layıksın

Olağanüstü şeyler yapan insanların diğerlerinden farkı becerileri ya da şansları değil, alışkanlıkları ve tutumları. Olağanüstü performansın sırları bu konuşmada.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram