top of page

Hakkımda

GKDK4001_edited.jpg

Bora Özkent

Ödüllü Yazar, Podcaster, Konuşmacı, Girişimci, Yatırımcı

E-posta:

Sosyal Medya: 

  • LinkedIn
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • Spotify Sosyal Simge
  • iTunes Sosyal Simge

İnovasyon, girişimcilik, gelişen teknolojiler, gelecek trendleri ve müşteri deneyimi alanlarında kişileri ve kurumları geliştiriyorum.

 

ODTÜ İşletme lisans derecesine sahibim, 1996 yılında Koç Üniversitesi Executive MBA programını tamamladım. Ayrıca 1998 yılında Harvard Business School Stratejik Perakende programı katıldım.

 

Kariyerim boyunca Arthur Andersen Business Consulting ve Fed Eğitim’de çeşitli yönetim görevlerinde bulundum.

 

Mayıs 2008’de kendi işimi kurmaya karar verdim ve Türkiye’nin en saygın eğitim ve danışmanlık şirketlerinden biri olan Özkent A.Ş’yi hayata kurdum.

 

2020'ye geldiğimizde ise "Haddini Aş Kulübü" isimli Türkiye'nin en büyük kişisel gelişim topluluklarından birisini eşim Pınar Özkent'le birlikte yarattık. Kulübümüzde ürettiğimiz içerikler, düzenlediğimiz canlı etkinlikler ve verdiğimiz eğitimlerle her gün on binlerce insanın kişisel gelişimine katkıda bulunuyoruz.

 

Yazarlık, konuşmacılık, danışmanlık ve girişimcilik kariyerimin ötesinde, Koç Üniversitesi MBA programında da yıllarca “Girişimcilik” dersleri verdim.

 

Bir TEDx Konuşmacısıyım.

 

İnovasyon, müşteri deneyimi ve kişisel gelişim alanlarında 4 kitabım bulunmaktadır: “Büyük Şirketler İçin İnovasyon Manifestosu”, “Adım Adım İnovasyon”, “Emsalsiz Müşteri Deneyimleri” ve “Haddini Aş, Çünkü Çok Daha Fazlasına Layıksın”.

Evli ve iki çocuk babasıyım.

bottom of page